Spotkanie noworoczne 2024

Aktualności

  • Dodano: 2024-01-18

Spotkanie noworoczne 2024


W środę 17.01.2024 r. w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych w Obornikach odbył się tradycyjny toast noworoczny, czyli spotkanie z organami samorządowymi rzemiosła.

W środę 17.01.2024 r. w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych w Obornikach odbył się tradycyjny toast noworoczny, czyli spotkanie z organami samorządowymi rzemiosła. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele gminy, powiatu oraz zaproszeni goście.

Wśród przybyłych znaleźli się m.in.: Prezes Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu Marek Skoraszewski, Starosta Powiatu Obornickiego Zofia Kotecka, Burmistrz Obornik Tomasz Szrama, Zastępca Burmistrza Obornik Piotr Woszczyk, Komendant Powiatowej Policji w Obornikach Tomasz Winiarski, Pełniący Obowiązki Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Obornikach Pan Przemysław Olszewski.

Starszy Cechu Leszek Wicherek przywitał zebranych oraz w kilku słowach podsumował miniony rok, a także przedstawił plany i cele do zrealizowania w 2024 roku. Nie zabrakło także podziękowań, pięknych słów oraz ciepłych życzeń, które skierował do uczestników uroczystości.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i było wyjątkową okazją do rozmów, zacieśnienia współpracy i wymiany doświadczeń.

 

Foto: Bogusław Kuźniak

 

Galeria

Najnowsze informacje

Żegnamy Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego. Roman Szuberski...

Czytaj więcej

Konferencja nastawiona na przyszłość!

– o wartości kompetencji miękkich w świecie pełnym technologii”.

Czytaj więcej

Spotkania przedsiębiorców z uczniami klas ósmych

To były dwa niezwykle intensywne, a zarazem inspirujące dni!

Czytaj więcej

I N F O R M A C J A !

W dniu 07.02.2024 r. (środa) biuro cechu czynne do godziny 10.30! W dniu 08.02.2024 r. (czwartek) biuro cechu...

Czytaj więcej