Konkurs fimowy "Twój zawód"

Aktualności

  • Dodano: 2021-02-15

Konkurs fimowy "Twój zawód"


W imieniu Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, zapraszamy do udziału w konkursie filmowym: „TWÓJ ZAWÓD”. Do udziału zapraszamy młodocianych pracowników realizujących naukę w zawodach rzemieślniczych w szkołach branżowych lub w systemie pozaszkolnym

Celem konkursu jest popularyzacja zawodów rzemieślniczych oraz rozwijanie zainteresowań artystycznych. Wykonanie filmu wpłynie pozytywnie na kreatywność oraz możliwość lepszego pokazania i poznania zawodów rzemieślniczych.
 
W rzemiośle można znaleźć pracę, którą wykonuje się z pomocą nowoczesnego sprzętu, gdzie liczy się pomysł na wykonanie zadania, a efekt końcowy daje ogromną satysfakcję. Wykonywane usługi są często kosztowne i unikatowe, w wielu przypadkach związane z stałym kontaktem z ludźmi. Osoby, które wykonują swoją pracę po mistrzowsku, mogą osiągnąć sukces na arenie międzynarodowej, czuć się spełnionym, a jednocześnie dobrze zarabiać. Typowym miejscem pracy jest mała, rodzinna firma lub dla bardziej odważnych istnieje możliwość otwarcia własnej firmy. Praca ta mobilizuje do dalszego rozwoju osobistego, kształcenia i zdobywania nowych umiejętności. Organizacja konkursu oraz upowszechnianie najlepszych prac przyczyni się do szerszej promocji nauki i pracy w firmach rzemieślniczych.
 
Zadaniem konkursowym jest stworzenie 60 sekundowego (1 minuta) filmu przedstawiającego wykonywany zawód rzemieślniczy, w którym odbywa się nauka. Prace powinny w ciekawy sposób przedstawiać zawód i koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy.
 
NA PRACE CZEKAMY DO - 1 MARCA 2021 r
 
Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą wraz z wymaganymi załącznikami na adres:
Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, al. Niepodległości 2, pok. nr 6, 61-874 POZNAŃ
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!
 
Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie Państwo na stronie: http://www.irpoznan.com.pl/wiadomosc,nowy-konkurs.html

Najnowsze informacje

"FYRTEL RZEMIEŚLNICZY"

Rusza Obornicki Program Promocji i Wsparcia Rzemiosła

Czytaj więcej

Jakie znasz zawody?

Zapraszamy do udziału w znanym już od lat konkursie "Jakie znasz zawody?"

Czytaj więcej

WAŻNE ZMIANY

Dziś na stronie www.gov.pl pojawiły się nowe zasady dotyczące przemieszczania się małoletnich w związku z pandemią...

Czytaj więcej